www.akademiaekojazdy.pl

Wiki Przeprowadzki

Tanie przeprowadzki warszawa

Data dodania: 2022-06-14

Kontakt: +48 537 115 518  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Pawińskiego 28  |  Kod pocztowy: 02-106  |  Domena: https://wikiprzeprowadzki.pl/

Opis

Osoby planujące zmianę miejsca zamieszkania mogą skorzystać z pomocy fachowców zakresie przeprowadzek. Z ich ofertą zapoznają się na stronie internetowej wikiprzeprowadzki.pl. Swoją ofertę przedstawiła na niej firma, która działa m.in. jako taxi bagażowe. Zajmuje się transportem rzeczy należących do klientów, w tym mebli i urządzeń AGD. Zapewnia tanie przeprowadzki w Warszawie. Swoje usługi oferuje nie tylko klientom prywatnym, ale również biznesowym. Osoby zainteresowane pomocą przy przeprowadzkach, mogą poprosić o dokonanie indywidualnej wyceny. Klienci mają możliwość dopasowania usług do własnych potrzeb.

W ramach prowadzonej działalności firma oferuje składanie i rozkładanie mebli, załadunek i wyładunek, a także wynoszenie i wnoszenie mebli. Jej pracownicy mają do dyspozycji flotę dobrze wyposażonych pojazdów, którymi można przewieźć dużą ilość rzeczy. Klienci mogą liczyć na terminowe wywiązanie się z powierzonego zadania, jak również na fachowe doradztwo na różnych etapach przeprowadzki.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.