www.akademiaekojazdy.pl

WG Rolety

http://rolety-wg.pl/ | Żaluzje limanowa

Data dodania: 2020-01-14

Kontakt: 185476040  |  Miejscowość: Nowy Sącz  |  Adres: Jagiellońska 71  |  Kod pocztowy: 33-000  |  Domena: http://rolety-wg.pl/

Opis

Kochasz wszystko, co naturalne, dlatego nie chcesz mieć w oknach chłonących kurz i zapachy wykonanych z tworzyw sztucznych firanek? Coś jednak musisz powiesić w oknach, aby nie wystawiać się na widok publiczny w dzień i w nocy? Może zatem zdecyduj się na piękne drewniane żaluzje, które klienci z Limanowej zamawiają od producenta ze strony rolety-wg.pl. Firma mieści się w Nowym Sączu, ale chętnie współpracuje z klientami z innych miejscowości, a nawet krajów. Ma już swoją klientelę w innych rejonach kraju, a także w Czechach i na Słowacji. 

Wspomniane żaluzje mogą zostać wykonane z lamelek o szerokości 25 lub 50 mm z wybranego przez klienta drewna. Najczęściej jest to łatwe w utrzymaniu, lekkie i trwałe drewno bambusowe. Ten rodzaj żaluzji jest niezwykle efektowny i wnosi we wnętrza miłą, przyjazną atmosferę. Bardzo cenią je sobie osoby, które lubią ekologiczne produkty. Jeżeli będziesz mieć wątpliwości, zawsze możesz skonsultować się z doradcą producenta, który doskonale zna się na obowiązującej modzie wnętrzarskiej. Pomoże Ci także dopasować barwę drewna do kolorystyki pomieszczeń.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.