www.akademiaekojazdy.pl

Uni-logistics Sp. z o.o.

Magazynowanie towarów

Data dodania: 2020-05-05

Kontakt: 58 667 99 99  |  Miejscowość: Gdynia  |  Adres: Polska 19  |  Kod pocztowy: 81-339  |  Domena: https://unilog.eu

Opis

Wiele przedsiębiorstw, które rozszerzają swoją działalność, zwiększają produkcję lub chcą rozprowadzać towary na innych rynkach, boryka się z problemem niewystarczającego miejsca w magazynach. W części przypadkach zakup nowej powierzchni magazynowej może przerastać możliwości finansowe firmy. Jak rozwiązać ten problem?

Najlepiej skorzystać z usług Uni-logistics. Firma oferuje przewóz oraz magazynowanie towarów. Główny, świetnie wyposażony magazyn wysokiego składowania znajduje się w Gdańsku. Poza tym firma dysponuje również magazynami partnerskimi zlokalizowanymi w innych miastach.

Warto zaznaczyć, że magazyn jest dostosowany do przechowywania różnego typu produktów, również wrażliwych, wymagających dodatkowych zabezpieczeń. Poza tym pracownicy firmy mogą również przygotować towar do dystrybucji, co z pewnością zainteresuje część klientów. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.