www.akademiaekojazdy.pl

SmileUp Stomatologia

Bonding

Data dodania: 2022-10-25

Kontakt: 603 266 466  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Romaszewskiego 10  |  Kod pocztowy: 01-892  |  Domena: https://smileup.pl

Opis

Z przedstawicielami kliniki kontaktują się osoby niezadowolone z wyglądu swojego uśmiechu, które chciałyby poprawić jego estetykę. Czekają na nie zabiegi w różnych przedziałach cenowych, dające możliwość pozbycia się przebarwień czy wyrównania zębów. Wiele z nich decyduje się na bonding, będący nieinwazyjną metodą, nieocenioną w przypadku zębów pękniętych lub ukruszonych. Czynności wykonywane przez specjalistów prowadzą do pozbycia się wyszczerbień oraz ukruszeń, a zabiegi, jakie proponują, nie wiążą się z bólem.

Bonding może okazać się dobrym rozwiązaniem u pacjentów chcących uniknąć licówek, które są droższe, a na dodatek wiążą się z koniecznością spiłowania zębów. Gabinet prowadzi stronę smileup.pl, na której prezentuje najważniejsze informacje na temat bondingu oraz pozostałych usług. Składa się na nie między innymi leczenie kanałowe pod mikroskopem, ekstrakcja, fluoryzacja, skaling i piaskowanie czy wybielanie zębów metodą nakładkową lub przy użyciu lamp emitujących ultrafioletowe światło.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.