www.akademiaekojazdy.pl

magnumcolor.com

Producent rolet jelenia góra | http://magnumcolor.com/

Data dodania: 2020-01-13

Kontakt: 695 378 951  |  Miejscowość: Kowary  |  Adres: Bielarska 6a  |  Kod pocztowy: 58-530  |  Domena: http://magnumcolor.com/

Opis

Obecnie wybór rolet jest naprawdę szeroki, a różnią się one od siebie nie tylko wyglądem, czy materiałem użytym podczas produkcji, ale i sposobem montażu. Za najpopularniejsze uznaje się modele w kasecie wykonanej z PCV lub aluminium. Są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu dopasowanie ich do stylistyki pomieszczenia nie będzie kłopotliwe. Omawiany system jest bardzo elegancki, gdyż kaseta osłania wałek, na którym znajduje się tkanina. Innym, równie ciekawym rozwiązaniem są rolety wolnowiszące sprawdzające się szczególnie w dużych oknach. Można je montować na sufitach oraz ścianach.

Trzecim typem wartym uwagi są rolety mini charakteryzujące się szybkim montażem na okiennej ramie oraz niewysoką ceną. Magnum Color to znany i ceniony producent rolet w Jeleniej Górze cieszący się licznymi rekomendacjami. Przedsiębiorstwo to dysponuje nowoczesnymi, estetycznymi i funkcjonalnymi osłonami okiennymi, które sprostają wymaganiom każdego klienta. Sprawdzą się one zarówno w jednorodzinnych domach, jak i mieszkaniach.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.