www.akademiaekojazdy.pl

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Alkoholizm leczenie Wrocław

Data dodania: 2021-06-14

Kontakt: 721 70 70 70  |  Miejscowość: Choceń  |  Adres: Ługowiska 1  |  Kod pocztowy: 87-850  |  Domena: https://klinika.osrodek-oaza.pl/

Opis

Klinika prowadzi terapię uzależnień. Z pomocy wykwalifikowanej kadry mogą skorzystać mieszkańcy Dolnego Śląska i innych regionów Polski. Oaza Medica to prywatny ośrodek, w którym najważniejszą rolę odgrywa odpowiednio dobrana forma psychoterapii. Lekarze dopomagają przebywającym na leczeniu w wychodzeniu z takich sytuacji, jak lekomania, narkomania, uzależnienia - m.in. od hazardu, internetu, seksu, zakupów - alkoholizm. Leczenie we Wrocławiu bazuje na podejściu strategiczno-strukturalnym. Praca terapeutyczna składa się z kilku etapów.

Najpierw pacjent zostaje zapoznany z zasadami terapii. Następnie rozpoczyna się współpraca nad zmianą psychologicznych uwarunkowań uzależnienia. Kolejny krok to działania mające poprawić funkcjonowanie jednostki w różnych obszarach społecznych i wreszcie kreowanie w umyśle pacjenta pozytywnego obrazu siebie i otaczającego go świata. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.