www.akademiaekojazdy.pl

Pracownia psychologiczna SOWA

Pracownia psychologiczna SOWA | Lublin

Data dodania: 2020-07-28

Kontakt: 504 871 220  |  Miejscowość: Lublin  |  Adres: Nałęczowska 30  |  Kod pocztowy: 20-583  |  Domena: https://pracowniasowa.pl

Opis

Osoby starające się o prawo jazdy nie tylko muszą odbyć wymagane szkolenie, ale także wykonać wszystkie konieczne badania. W przypadku niektórych kategorii tego dokumentu obowiązkowe jest zaliczenie tak zwanego psychotestu, który potwierdzi zdolność do prowadzenia pojazdów ciężarowych, jak również do przewozu osób i towarów. Badania na prawo jazdy w Lublinie związane z testem psychologicznym można wykonać w profesjonalnej placówce – w Pracowni Psychologicznej Sowa.

Badanie przeprowadza specjalista zgodnie z określonymi prawem wytycznymi, cała kadra ma niezbędne pozwolenia oraz wykształcenie i doświadczenie. Psychotest odbywa się w komfortowych warunkach, wizyta jest umawiana na konkretną godzinę, dlatego kandydat na prawo jazdy nie musi się dodatkowo stresować długim oczekiwaniem. Aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów, pracownicy gabinetu obsługują również obcokrajowców – test może zostać przeprowadzony w językach rosyjskim, ukraińskim oraz angielskim.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.