www.akademiaekojazdy.pl

Pro-Eco Karolina Kasprzak

Poduszka 40x40

Data dodania: 2020-12-08

Kontakt: 788 288 477  |  Miejscowość: Zielona Góra  |  Adres: Łężyca-Budowlanych 7C  |  Kod pocztowy: 66-016  |  Domena: https://poscielrodzinie.pl/

Opis

Jaśki z puchowymi wypełnieniami są w Polsce bardzo popularne od lat, a polecany sprzedawca i zarazem producent ma je niezmiennie w stałym asortymencie. Do dyspozycji zamawiających jest chociażby poduszka 40x40 centymetrów, doskonała do spania na co dzień, a także jako towarzysz dla krótkiej drzemki. Warto podkreślić, że we wnętrzu wyrobu znalazł się starannie selekcjonowany puch gęsi, co przekłada się na fenomenalną miękkość i wygodę.

Sklep ma także w ofercie poduszki w innych rozmiarach, które każdy dobierze do indywidualnych potrzeb. Godne uwagi są też znakomicie wykonane puchowe kołdry, zapewniające przyjemne ciepło w zimie. Poszczególne warianty kołder sprawdzą się także w lecie, utrzymując komfort termiczny w łóżku nawet wówczas, gdy temperatury w nocy będą naprawdę wysokie. Na poscielrodzinie.pl czeka pełen wybór doskonałych, rzemieślniczych tekstyliów.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.