www.akademiaekojazdy.pl

Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.

https://xmed-rtg.pl/ - Rentgen śląsk

Data dodania: 2019-06-23

Kontakt: 507605104  |  Miejscowość: Ruda Śląska  |  Adres: Szpaków 33  |  Kod pocztowy: 41-705  |  Domena: https://xmed-rtg.pl/

Opis

Trudno wyobrazić sobie leczenie pacjenta ze zwichnięciem, złamaniem czy pęknięciem jakiejkolwiek kości bez obrazu rentgenowskiego. Pomaga on postawić trafną diagnozę i podjąć odpowiednie leczenie także w przypadku zapalenia płuc czy problemów z krążeniem. Dlatego bardzo istotne jest, aby badania takie wykonywać w placówkach wyposażonych w nowoczesny sprzęt pozwalający na wykrycie zmian patologicznych czy uszkodzeń ciała. Jedna z takich nowoczesnych placówek, w których można wykonać rzetelny rentgen na Śląsku, jest dostępna na stronie xmed-rtg.pl.

Jest to przychodnia posiadająca kontrakt z NFZ, ale wykonuje także badania rentgenowskie bez skierowania, jeśli tylko pacjent nie ma przeciwwskazań. Badania te nie są drogie, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę jakość usługi medycznej, na którą składa się nie tylko zrobienie samego zdjęcia rentgenowskiego, ale także wykonanie rzetelnego opisu. Zatrudnieni tutaj technicy i lekarze radiolodzy wykonują swoją pracę szybko i solidnie, aby pacjent już po dobie otrzymał wynik z opisem.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.