www.akademiaekojazdy.pl

Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited

Bielenda Tan Accelerator • https://taniekosmetyki.co.uk/

Data dodania: 2024-01-04

Kontakt: 07933088792  |  Miejscowość: Market Drayton  |  Adres: Smithfield Road 50  |  Kod pocztowy: TF-9 1  |  Domena: https://taniekosmetyki.co.uk/

Opis

Produkty oferowane w tym sklepie internetowym są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią wysokiej jakości kosmetyki. W okresie letnim dużą popularnością cieszy się Tan Accelerator SUN CARE firmy Bielenda. Ten przyspieszacz opalania pozytywnie wpływa na kondycję skóry i chroni ją przed niekorzystnym działaniem promieni UV. W asortymencie znajdują się też kremy z filtrem, które zawierają starannie dobrane składniki. Preparaty te przeznaczone są zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Warto sięgnąć także po środki do higieny jamy ustnej. Pasty do zębów odświeżają oddech i wykazują właściwości przeciwpróchnicze. Wiele produktów przeznaczonych jest również dla ludzi skarżących się na nadwrażliwość dziąseł. 

Na stronie taniekosmetyki.co.uk znajdują się też suplementy diety, zioła i herbaty lecznicze. Dużą popularnością cieszy się również żywność. Suszone owoce stanowią doskonały zamiennik sklepowych słodyczy. Można tu zamówić także płatki śniadaniowe i wiele innych produktów spożywczych.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.