www.akademiaekojazdy.pl

MONDI sp. z o.o.

Ślusarz praca Niemcy • https://mondi.pl/

Data dodania: 2022-09-14

Kontakt: +48 500 456 300  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Plac Andersa 3  |  Kod pocztowy: 61--89  |  Domena: https://mondi.pl/

Opis

Dzięki przynależności Polski do Unii Europejskiej każdy Polak ma możliwość skorzystania z ofert pracy, które łatwo znaleźć w agencji zatrudnienia, działającej na terenie zachodnich sąsiadów. Zamieszcza ona na swoich stronach najciekawsze propozycje legalnej pracy, dającej ubezpieczenie zatrudnionemu i jego rodzinie, jak również gwarantującej atrakcyjne zarobki. Oferty pochodzą od sprawdzonych przez agencję Mondi pracodawców, którzy zawsze wywiązują się z umowy i przekazują wynagrodzenie na konto pracownika w określonym czasie.

Najczęściej pojawiają się oferty zatrudnienia dla osób wykwalifikowanych ze znajomością języka w stopniu komunikatywnym, ale bywają także propozycje dla niewykwalifikowanych, którzy mogą pracować jako pomocnicy na produkcji. W stosunku do nich wymagania są zdecydowanie mniejsze. Z pewnością pracę w Niemczech znajdzie ślusarz, mechatronik, lakiernik samochodowy czy pracownik na produkcji w branży automotive. Warto dodać, że agencja zapewnia opiekę koordynatora.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.