www.akademiaekojazdy.pl

Kancelaria Wyoming LLC

Kancelaria Wyoming LLC | Spółki do kupienia

Data dodania: 2022-07-15

Kontakt: +48 22 128 49 19  |  Miejscowość: Cheyenne  |  Adres: Carey Avenue 2120  |  Kod pocztowy: 82-001  |  Domena: https://wyoming.com.pl

Opis

Eksperci od zagadnień prawnych i biznesowych z Kancelarii Wyoming oferują swoim klientom korzystne rozwiązania przy rejestracji własnej spółki na terenie USA lub zakupie już istniejącego w tym kraju biznesu. Prowadzenie działalności w formie LLC - czyli Limited Liability Company, stanowiącej hybrydę spółki osobowej i kapitałowej - stwarza liczne korzyści dla przedsiębiorcy. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że jest on zwolniony z większości danin, jakie musiałby uiszczać w Polsce. Raz w roku kancelaria przygotowuje i składa w jego imieniu w Sekretariacie Stanu Wyoming rozliczenie stanowego podatku franczyzowego, który wynosi obecnie 52 USD. Za pośrednictwem kancelarii można kupić także już istniejące spółki z adresem np. w Nowym Yorku lub Cheyenne , co pozwala w ciągu zaledwie 1-2 dni na stanie się właścicielem podmiotu prawnego posiadającego pełną operacyjność handlową.

Spółki do kupienia w ofercie kancelarii zostały starannie sprawdzone i przygotowane pod kątem prawnym. Sam zakup jest szybki.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.