www.akademiaekojazdy.pl

"HERA-TRANS" Przewóz Osób Sp. z o.o.

http://heratrans.eu/ • Przewozy Poznań

Data dodania: 2019-10-26

Kontakt: 506232093  |  Miejscowość: Suchy Las k. Poznania  |  Adres: Obornicka 117  |  Kod pocztowy: 62-002  |  Domena: http://heratrans.eu/

Opis

Czasami zdarzają się sytuacje, w których transport dużej liczby osób jednocześnie jest niezbędny. Mowa tu między innymi o wycieczkach szkolnych, wyjazdach integracyjnych dla pracowników, przewozach gości weselnych i nie tylko. W takich momentach przewozy w Poznaniu oferowane przez przedsiębiorstwo Hera-Trans są nieocenione. Firma ta dysponuje nowoczesnymi i zadbanymi busami, które poddawane są częstym kontrolom technicznym w najlepszych punktach serwisowych, co daje możliwość wykrycia najmniejszej nawet usterki.

Rozwiązanie to jest nie tylko komfortowe, ale też bezpieczne, ponieważ pojazdy prowadzone są przez wykwalifikowanych kierowców, którzy bardzo dobrze znają pokonywane trasy. Wszystko to sprawia, że docierają oni do celu punktualnie. Zaletą podróży busem jest również fakt, że pasażerowie nie muszą się przesiadać w zupełnie obcym dla nich miejscu, by móc dotrzeć do celu. Cenią oni sobie także pojemne bagażniki, systemy klimatyzacji oraz rozkładane fotele.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.