www.akademiaekojazdy.pl

FHU OXIDE

Chodniki na metry

Data dodania: 2022-06-24

Kontakt: 502 989 719  |  Miejscowość: Lubliniec  |  Adres: Oleska 26  |  Kod pocztowy: 42-700  |  Domena: https://sklepoxide.pl

Opis

Firma jest dystrybutorem dywanów od najlepszych producentów w branży. Na stronie klienci znajdą nie tylko szeroką gamę produktów, ale również wiele wartościowych porad, dzięki którym aranżacja przestrzeni w mieszkaniu i zaprojektowanie wyglądu wnętrza nie będą nastręczały problemów. Bowiem to właśnie od dywanów w dużej mierze zależy wygląd mieszkania. Często składają się na niego - oprócz kobierców, zaściełających podłogi - również arrasy, gobeliny, makaty, dalekowschodnie jedwabne materie przeznaczone do wieszania na ścianie. Chodniki i dywany, jakie można zakupić w Oxide, będą się dobrze komponowały z tymi, które już znajdują się w domu, pozwolą też wypełnić wizualnie przestrzeń, w której nie ma innych dywanów. 

Aby dobrać dywan do pokoju wystarczy znać przybliżone wymiary pomieszczenia. W przypadku korytarzy i holi dobrym rozwiązaniem okazują się chodniki na metry. Na stronie można złożyć zamówienie na dowolną długość wybranego materiału. Wystarczy, że zdecydują się Państwo na konkretny wzór.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.