www.akademiaekojazdy.pl

Dawid Pikuła Cartrans

Holowanie ruda śląska

Data dodania: 2020-04-22

Kontakt: 500051068  |  Miejscowość: Dąbrowa Górnicza  |  Adres: Tworzeń 170  |  Kod pocztowy: 41-303  |  Domena: http://slask-laweta.pl/

Opis

Nierzadko zdarzyć się może tak, że samochód odmówi posłuszeństwa. Wielu kierowców nie raz już utknęło na parkingach czy w szczerym polu. Rozwiązaniem w takich sytuacjach jest skorzystanie z usług lawety czy holu. Do jakiej jednak firmy się zwrócić o pomoc? 

Jeśli chodzi o holowanie w Rudzie Śląskiej, to profesjonalne usługi w niezwykle atrakcyjnych cenach zaoferować może firma slask-laweta.pl. Jest to przedsiębiorstwo z wieloletnim stażem na rynku, które na przestrzeni lat zainwestowało w porządną flotę pojazdów, które z powodzeniem poradzą sobie z każdym unieruchomionym samochodem. Co ważne, ceny za usługi profesjonalistów z firmy nie są wysokie, a już na pewno nie w obliczu cen, jakie obowiązują na Śląsku. Nie można również nie wspomnieć, że skorzystać z usług mogą kierowcy, których dotknął problem z rozładowanym akumulatorem czy brakiem paliwa! Warto sprawdzić to samemu, zaglądając na stronę internetową wspomnianego przedsiębiorstwa. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.