www.akademiaekojazdy.pl

Centrum Medyczne MEDGEN

Badania genetyczne rak Warszawa

Data dodania: 2019-09-18

Kontakt: 501 377 150  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Wiktorii Wiedeńskiej 9a  |  Kod pocztowy: 02-954  |  Domena: https://www.medgen.pl/pl/

Opis

Procesy powstawania chorób są różne i często przebiegają w sposób bezobjawowy. Nie znaczy to jednak, że nie  można wykryć schorzenia zanim ono się ujawni. Wszystko dzięki badaniom molekularnym z których korzysta genetyka. To właśnie te analizy pozwalają wykryć anomalia w organizmie, które mogą być przyczyną wystąpienia poważnych i nieuleczalnych chorób.

Jednym z miejsc, gdzie szybko i wygodnie można przeprowadzić testy dna jest centrum Medgen, korzystające z najnowszych rozwiązań technologicznych. Placówka realizuje badania genetyczne w kierunku raka w Warszawie dla pacjentów w każdym wieku. Oprócz badań w kierunku nowotworów pacjenci bardzo często diagnozują także alergie pokarmowe w tym celiakię. Szybkie wykrycie zagrożenia umożliwia ograniczenie w życiu codziennym czynników przyspieszających powstawanie choroby, a tym samym oznacza dla pacjenta normalne funkcjonowanie.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.