www.akademiaekojazdy.pl

ALKAMED Laboratorium Medyczne

Przeciwciała igg borelioza • ALKAMED Laboratorium Medyczne

Data dodania: 2022-02-26

Kontakt: 63 223 3388  |  Miejscowość: Słupca  |  Adres: Rtm. Witolda Pileckiego 20B  |  Kod pocztowy: 62-400  |  Domena: https://www.alkamed.eu

Opis

Laboratorium medyczne przedstawione na stronie internetowej alkamed.eu korzysta z nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego i wykonuje szeroki zakres badań. Oferta kierowana jest do pacjentów z różnymi schorzeniami oraz osób, które chcą zadbać o profilaktykę i sprawdzić stan swojego organizmu. Można zbadać między innymi przeciwciała IGG na boreliozę, nosicielstwo gronkowca, cholesterol i glukozę. Często wykonywane są testy związane z chorobami tarczycy i problemami hormonalnymi. Pacjenci badają TSH, prolaktynę i progesteron.

Wyniki badań można odczytać online, nie trzeba odbierać ich osobiście w placówce laboratorium. Jeśli jest taka potrzeba, personel może przyjechać do domu pacjenta i pobrać tam krew potrzebną do badań. Punkty stacjonarne są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózku. Do badania krwi należy się przygotować. Materiał powinien zostać pobrany na czczo, z samego rana. Mocz umieszcza się w specjalnym pojemniku jednorazowego użytku, który można kupić w aptece.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.