www.akademiaekojazdy.pl

SERWIS BANK Sp. z o.o

SERWIS BANK Sp. z o.o | Liczarka bilonu

Data dodania: 2019-07-16

Kontakt: 12 659-45-20  |  Miejscowość: Kraków  |  Adres: Wysłouchów 25  |  Kod pocztowy: 30-611  |  Domena: http://serwisbank.pl/

Opis

W dzisiejszych czasach wybór testerów do banknotów jest niezwykle szeroki. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim tester ultrafioletowy, badający najważniejsze cechy zabezpieczenia, takie jak znak wodny i reakcja na promienie ultrafioletowe. Alternatywą dla takiego rozwiązania jest tester na podczerwień, weryfikujący prawdziwość banknotów z wykorzystaniem promieni podczerwonych. W wielu przypadkach w górnej części urządzenia znaleźć można niewielką kamerę, której zadaniem jest skanowanie banknotu oraz jego weryfikacja. Co więcej, obecność lupy elektronicznej daje szansę uzyskiwania kilkukrotnego powiększania, co pozwala na dokładne sprawdzenie wybranego banknotu.

Za najprostsze urządzenie uważa się tester w kształcie markera, który dostępny jest dla każdej osoby zainteresowanej. Jest to urządzenie przenośne, co daje możliwość weryfikacji banknotów w każdym miejscu. Sprzedażą podobnych produktów zajmuje się przedsiębiorstwo serwisbank.pl. Miejsce to oferuje także artykuły, takie jak liczarka do bilonu, które sprawdzą się przede wszystkim w placówkach bankowych.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


PODOBNE W BRANŻY