www.akademiaekojazdy.pl

NanoClean MCPOLSKA.PL SP. Z O.O. SP. Komandytowa

NanoClean MCPOLSKA.PL SP. Z O.O. SP. Komandytowa - Preparaty do czyszczenia wentylacji

Data dodania: 2019-07-26

Kontakt: 61 822 65 61  |  Miejscowość: Skórzewo  |  Adres: Poznańska 113  |  Kod pocztowy: 60-185  |  Domena: http://www.bezpiecznaklima.pl/

Opis

Niektóre z urządzeń, które mają służyć długi czas i wydajnie pracować, muszą być poddawane serwisowaniu, Wśród nich znajdują się wentylatory i klimatyzatory. Montuje się je w domach, zakładach pracy, halach sportowych i innych budynkach użyteczności publicznej. Dzięki ich sprawnej pracy ciepłe, zużyte powietrze odprowadzane jest na zewnątrz, a wtłaczane jest powietrze przyjemnie chłodne. Także w samochodach używanie klimatyzacji ma sens, bo podróżowanie w upale, choćby niecałą godzinę, może mocno irytować i źle wpływać na samopoczucie.

Aby wyczyścić klimatyzację, wystarczy nabyć preparaty do czyszczenia wentylacji, ale tylko te najlepszej jakości – takie, które są bezpieczne, skuteczne, wydajne i ekonomiczne. Wszystkie te cechy mają produkty dezynfekujące marki Nanoclean, których wysoka skuteczność wynika m.in. z zastosowania innowacyjnej technologii, wedle której zostały wyprodukowane. Chodzi tu o nanocząsteczki metali szlachetnych i półszlachetnych, które destrukcyjnie oddziałują na szkodliwe mikroorganizmy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.